Haber & Duyurular
EĞİTİMLERİMİZ
09-08-2017   Excel ve Makrolar Eğitimlerimiz devam etmektedir. İrtibat telefonlarımızdan bize ulaşıp bilgi...
EXCEL FONKSIYONLARI
09-08-2017   uzun zamandır ısrarla istenen kitap hazırlanmaya başlandı. Tıtız çalışmalarımız...
kargo

TESLİMAT VE GARANTİ


Siparişleriniz en geç 3 gün içerisinde kargoya teslim edilecektir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 16:00 dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır.

Müşteri, teslim yeri olarak belirttiği adreste gönderi, elden kimlik ibrazı ve imza karşılığında teslim edilir. Teslimat adresinde müşterinin kendisi veya kimlik ibraz edebilen herhangi bir kişinin bulunmaması durumunda adrese not bırakılacaktır.

Adresine ihbar notu bırakılan kişinin 6 gün içersinde irtibata geçmemesi durumunda kargo göndericiye iade edilir. İhbar notu bırakılan müşterinin bildirdiği adrese, ilk ziyareti takip eden 6 gün içerisinde müşteri ile Kargo şubesinin mutabık kaldığı bir günde ikinci ziyaret yapılacaktır. Müşteri tarafından talep edilen farklı şehire yapılan ikinci bir ziyaret talebi ilk gönderim taşıma tutarı kadar müşteriye fatura edilecektir.

Yukarıda bahsi geçen fatura ve sevk olarak adlandırılan evraklar Kargo firması ile alakalıdır. Sitemiz ürünleri kendi teliflerimiz olduğu için Gelir Vergisinden muaf tutulmaktayız. Dolayısı ile kişi veya firmalar banka yolu veya PTT ile yaptıkları ödemeleri, ödemeyi yaptıkları kurumdan aldıkları makbuzları gider olarak gösterebilmektedirler. Bilgi için Gelir Vergisi Kanunu 18. Maddesine müracaat edilebilir.

Sipariş ettiğiniz ürünleri teslimat sırasında sevk irsaliyesiyle karşılaştırarak kontrol ediniz. Eksik veya hasarlı ürün olması durumunda teslimata gelen ilgiliye bildiriniz ve bize (544) 516 50 50 nolu telefondan haber veriniz. Eksik ürün, kargo ücreti tarafımıza ait olmak üzere en kısa zamanda size tekrar gönderilecektir.

Aksini belirtmediğimiz sürece, sorunsuz kargo teslimatında, korgo bedeli müşteriye aittir.

Garanti Koşulları

Ürünlerimizin teslim garantisi bulunmaktadır. Her ürünün garanti şartları farklılık göstermektedir. Ürünlerimiz üretici ve satıcı olan Temel Korkmaz tarafından garantilidir.

Ürününüzü teslim alırken, ürünün hasarlı olup olmadığına dikkat etmeniz ve eğer hasarlı ise teslim almamanızı ve hemen tarafımıza bildirmenizi rica ederiz.

Teslimat sırasında ürün herhangi bir zarar görür ise; durumu anlatan bir e- postayı info@office.gen.tr ye, ürünü ise teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içinde adresimize gönderdiğiniz taktirde gerekli işlemler yapılıp ürününüz değiştirilecektir.